Jamstack Developer z Gatsby | Webinity

Jamstack Developer z Gatsby

Lokalizacja biura

Kraków, Polska

Możliwa praca zdalna

Częściowo lub całkowicie zdalnie (w zależności od preferencji)

Minimalne wymagania

  • Dobra znajomość technologii front-endowych, w tym HTML5, CSS3, HTML5 JavaScript, jQuery
  • Doświadczenie z ReactJS, GatsbyJS
  • Bycie na bieżąco z najnowszymi standardami HTML5, CSS3, JavaScript
  • Doświadczenie w budowaniu stron internetowych w oparciu o platformy WordPress i WooCommerce
  • Doświadczenie w tworzeniu responsywnych stron internetowych
  • Wygodna praca z narzędziami do debugowania, takimi jak Firebug, Inspektor Chrome itp.
  • Umiejętność zrozumienia zmian CSS i ich konsekwencji w celu zapewnienia spójnego stylu na różnych platformach i przeglądarkach
  • Umiejętność konwersji kompleksowych layoutów i frameworków na działające strony HTML
  • Znajomość interakcji z RESTful API i formatami JSON, XML
  • Biegła znajomość narzędzi do wersjonowania kodu np. GitHub
  • Podstawowa znajomość programowania PHP
  • Dobre umiejętności komunikacyjne

Obowiązki

  • Regularne wprowadzanie zmian na stronach internetowych zbudowanych na JamStack (głównie z wykorzystaniem Gatsby i WordPress lub WooCommerce)
  • Tworzenie kopii zapasowych stron internetowych (plików i baz danych)
  • Dokonywanie aktualizacji CMS
  • Aktualizacje wtyczek
  • Współpraca z innymi członkami zespołu
  • Rozwijanie naszych usług (znajdowanie i proponowanie wdrożenia nowych rozwiązań w zakresie tworzenia stron internetowych, które mogą ulepszyć nasze usługi)

Wynagrodzenie i korzyści

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość pracy w klimatyzowanym biurze w centrum Krakowa
  • Możliwość pracy przy różnorodnych projektach (od średnich do dużych, od kreatywnych po te uczące cierpliwości ;))
  • Forma współpracy dostosowana do Twoich potrzeb (Umowa/B2B)
  • Elastyczny grafik pracy
  • Płaska struktura
  • Nielimitowana kawa z ekspresu w naszym biurze
  • Brak korporacyjnej atmosfery, małe zespoły
  • Praca z pomocnymi członkami zespołu o optymistycznym nastawieniu

Chcesz z nami pracować? Skorzystaj z poniższego formularza i wyślij nam swoje CV!

* pole wymagane

Zobacz więcej ofert

Wykonuj pracę która ma znaczenie, doświadczaj wysokiej kultury pracy i rozwijaj się każdego dnia.

WhoWordPress Developer

WhereKraków, Polska